Ustawienia indywidualne

20191208_2

Serdecznie zapraszam na indywidualne ustawienia systemowe i diagnostykę biopola online – przez telefon w Polsce lub Messenger czy WhatsApp (bez kamery) z zagranicy. 

Przed spotkaniem proszę zadbać o odpowiednią przestrzeń dla siebie i zadzwonić do mnie o umówionej porze. Na początku sesji proszę o przedstawienie swojego problemu, a następnie, wchodząc w biopole informacyjno-energetyczne klienta sprawdzam, co się u niego dzieje w danym momencie na głębszym poziomie. Pojawiają się wzorce myślenia i działania, emocje i doświadczenia związane ze zgłoszonym wcześniej problemem. Prowadzę klienta przez proces ich uwolnienia i transformacji. W tej pracy ważne jest, aby zadbać o wygodne miejsce dla siebie oraz swobodę do wyrażania emocji i ruchów ciała. Sprawdzają się słuchawki w uszach. Pracujemy wspólnie do 50 minut.

Podczas ustawienia indywidualnego pracujemy z wykorzystaniem figurek, kartek, krzeseł lub innych przedmiotów. Więcej o ustawieniach tutaj.

Temat: miłość, rodzina, relacje, zdrowie, biznes, pieniądze, sukces, inne.

Biorąc udział w ustawieniu będzie można:

  • przyjrzeć się jakiejś sprawie osobistej lub zawodowej oraz znaleźć potencjalne przyczyny i rozwiązania dotyczące swojego kłopotu na głębszym poziomie,
  • poznać metodę ustawień w praktyce i doświadczyć jej skutecznego działania,
  • zainspirować się do dalszego rozwoju i zmian na lepsze.

Cena: 180 zł

Zakupu można dokonać po ustaleniu terminu, wpłacając pieniądze na konto – tutaj. Proszę aby przelew był na koncie przed spotkaniem.

Zapraszam do kontaktu – tutaj

Ten wpis umieszczono w kategorii Wydarzenia i otagowano jako , , , , , , , , .
  • Zapraszam na ustawienia systemowe i diagnostykę biopola online - przez telefon w Polsce lub Messenger czy WhatsApp z zagranicy. Pracuję zdalnie od kilkunastu lat. Szczegóły tutaj

  • Co słychać na Facebooku?

  • MOJE KSIĄŻKI