O mnie

K11Jestem terapeutką, inspiratorką rozwoju osobistego i duchowego oraz autorką książek.

Prowadzę konsultacje, sesje terapeutyczne i ustawienia systemowe dla osób, które pragną uwolnić się od jakiegoś cierpienia i być szczęśliwe oraz spełnione w życiu osobistym i zawodowym, chcą się rozwijać i zmieniać swoje życie na lepsze. Przykłady z mojej praktyki – tutaj

W ostatnich latach poszerzałam swoją wiedzę oraz doświadczenie w zakresie psychoterapii, ustawień systemowych i psychologii głębi. Pracowałam także z pomocą metody i systemu Siergieja Łazariewa. Efektem tego jest moja trzecia książka: „Wewnętrzna Przemiana Kobiety”, która została wydana we wrześniu 2019 roku.

Wcześniej pracowałam w polskich firmach i międzynarodowych korporacjach. Zaczynałam od finansów, a w 2000 roku zajęłam się zarządzaniem personelem. Byłam dyrektorem personalnym i członkiem zarządu. A później trenerem i coachem biznesu oraz rozwoju osobistego. 

W 2011 roku napisałam dwie książki: „Skuteczny Coaching”, które ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Onepress. Dziś, w swojej pracy czerpię z wielu różnych doświadczeń życiowych i zawodowych. A swoje kompetencje wciąż rozwijam i pogłębiam.

Zapraszam do współpracy i serdecznie pozdrawiam,

Katarzyna H. Kowalska

Oto lista moich głównych kwalifikacji zawodowych:
Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Personelem na AGH w Krakowie, kursu Praktyka NLP, programu pomocy psychologicznej w ujęciu Gestalt, Szkoły Coachów Erickson College International, Szkoły Nowych Ustawień Systemowych Berta Hellingera, trzech lat Akredytowanego Kursu Psychoterapii w ujęciu integracyjnym: systemowo-ericksonowskim oraz wielu różnych szkoleń, warsztatów rozwoju osobistego, zawodowego i duchowego.


Zdjęcie: 11sierpienstudio

  • Zapraszam na konsultacje, sesje terapeutyczne i ustawienia systemowe w Katowicach albo ONLINE - przez telefon lub Skype. Pracuję zdalnie od kilkunastu lat. Szczegóły tutaj

  • MOJE KSIĄŻKI

  • Co słychać na Facebooku?